Brazilský NATURA KERATIN

Brazilský NATURA KERATIN uhlazuje a ošetřuje vlasy, navrací jim přirozenost, lesk a vitalitu. Díky svému složení pečuje o zdraví vlasů uvnitř i na venek. Vlasy se po ošetření nelámou (mohou pak dorůstat) a necuchají se.

Složení NATURA KERATINU je 100% přírodní bez umělých přísad. Je vytvořen z přírodních keratinových proteinů a silicií, z vybraných bylinných a ovocných extraktů, rostliných olejů a Aloe Vera - certifikované organické složení. Neobsahuje Formaldehyd.

NATURA KERATIN proniká zažehlováním do vlasů, vyplňuje poškozená místa a tím vlasy vyhlazuje a regeneruje. Je určen pro všechny typy vlasů (přírodní, rovné, vlnité, porézní, chemicky ošetřené barvením či melírováním). Aplikace trvá 2-3 hodiny (dle délky a hustoty vlasů). Efekt je okamžitý, po aplikace jsou vlasy krásné, vyhlazené, lesklé a hebké po dobu 2-4 měsíců. Efekt je větší u narušenějších vlasů. Vlasy se necuchají a jejich každodenní úprava je velmi snadná. Keratinové ošetření se postupně z vlasů vymývá.

NATURA KERATIN vlasy nejen vyhlazuje, ale i hluboce regeneruje a chrání před vnějšími vlivy (mráz, vítr, chlorovaná voda, mořská voda, sluneční UV záření).

Pro prodloužení efektu ošetření doporučujeme používat péči pro domácí ošetření značky NATURA KERATIN.